Dystrybucja produkowanych wyrobów garmażeryjnych

Firma Agnes Sp.j. jest otwarta na współpracę. Działamy na rynku od 1990 roku i ciągle zwiększamy swój asortyment o nowe produkty oraz usługi. Jesteśmy jednym z największych producentów wyrobów garmażeryjnych na rynku. Zajmujemy się m.in. produkcją pierogów, naleśników, krokietów, dań jarskich oraz wielu innych znakomitych potraw. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć kilkadziesiąt różnorodnych wyrobów garmażeryjnych, nie tylko z kuchni polskiej.

Zapraszamy do współpracy firmy cateringowe, odbiorców sklepowych, restauracje oraz hotele. W Warszawie i okolicach zapewniamy regularny dowóz zamówionych produktów garmażeryjnych.

Jedzenie na dowóz

Jesteśmy w bliskim kontakcie z klientami, zawsze służymy im pomocą i radą, jak również liczymy na ich uwagi. Oferujemy materiały marketingowe, które pomogą wyróżnić nasze produkty w Państwa firmie. Mamy nadzieję, że szeroka oferta oraz walory smakowe proponowanych dań spotkają się z Państwa uznaniem, a nasza współpraca będzie układać się owocnie. Nasze wyroby garmażeryjne dostarczamy przez 5 dni w tygodniu, ale możemy dostosować się również do Państwa indywidualnych życzeń. Wspólnie z klientami ustalamy warunki płatności za jedzenie na dowóz i terminy dostaw. Wybierając firmę Agnes, macie Państwo pewność, że otrzymacie dania świeże oraz należycie przechowywane i przewożone – dysponujemy własnym transportem chłodniczym.

Jedzenie na dowóz Pruszków

Zapraszamy do skorzystania z usługi jedzenia na dowóz Pruszków. Dostarczamy domowe dania nie tylko dla firm, ale też dla indywidualnych klientów, których zamówienie przekracza wartość 50 zł.

Oferowane przez nas smaczne jedzenie na dowóz w Pruszkowie to głównie dania tradycyjnej kuchni polskiej tworzone według własnej, domowej receptury. Potrawy są najwyższej jakości – przygotowywane ze świeżych składników, nie zawierają zbędnych barwników, ulepszaczy i konserwantów. Zamówienie świeżego jedzenia na dowóz to doskonałe rozwiązanie dla zapracowanych osób, które szukają smacznego obiadu w przystępnej cenie. Nasze potrawy sprawdzą się nie tylko jako posiłek dla singli i par, ale z pewnością zachwycą podniebienia dzieci i gości zaproszonych na rodzinny obiad.

Przygotowaliśmy propozycje dań wegetariańskich dla jaroszy, takich jak warzywne gołąbki, czy knedle z truskawkami.

Zalety zamawiania jedzenia na dowóz Pruszków

Obecnie w większości lokali gastronomicznych jest możliwość zamówienia posiłku przez telefon. Jakie są zalety zamawiania jedzenia na dowóz Pruszków? Skąd tak duża popularność kupowania gotowych posiłków?

Większość z nas żyje w biegu, a liczne obowiązki dnia codziennego sprawiają, że nie wystarcza sił na przygotowanie ciepłych posiłków, dlatego szukamy sposobu na zaoszczędzenie czasu i coraz częściej zdajemy się na profesjonalnych kucharzy. Wybierając dobre, doceniane przez klientów firmy oferujące jedzenie na dowóz, takie jak Agnes sp. j., otrzymamy smaczny, zdrowy posiłek z dostawą do domu lub pracy w atrakcyjnej cenie.

Ponadto decydując się na zamówienie posiłku w Agnes sp.j., mamy bogate menu, z którego możemy wybierać różnorodne potrawy – od tradycyjnych dań kuchni polskiej, po wegetariańskie propozycje przygotowane z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Dodatkowo zamawianie posiłku na wynos jest wygodnym rozwiązaniem dla osób szukających profesjonalnie przygotowanego jedzenia na dowóz w Pruszkowie. Gotowanie we własnej kuchni wiąże się z koniecznością zrobienia odpowiednich zakupów, spędzenia kilku godzin na przygotowywaniu posiłku i zmywaniu naczyń. Zamawiając gotowe dania unikamy zarówno robienia zakupów jak i sprzątania w kuchni.

Obecnie jesteśmy pod stałą kontrolą Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pruszkowie.

Zamówienia prosimy składać drogą telefoniczną lub mailem najpóźniej do godziny 18 dnia poprzedzającego dostawę.