Dystrybucja produkowanych wyrobów garmażeryjnych

Firma Agnes Sp.j. jest otwarta na współpracę, działamy na rynku od 1990 roku i ciągle zwiększamy swój asortyment o nowe produkty oraz usługi. Jesteśmy jednym z największych producentów wyrobów garmażeryjnych na rynku. Zajmujemy się m.in. produkcją pierogów, naleśników, krokietów, dań jarskich oraz wielu innych znakomitych potraw. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć kilkadziesiąt różnorodnych wyrobów garmażeryjnych, nie tylko z kuchni polskiej.

Zapraszamy do współpracy firmy cateringowe, odbiorców sklepowych, restauracje oraz hotele. W Warszawie i okolicach zapewniamy regularny dowóz zamówionych produktów garmażeryjnych.

Jedzenie na dowóz

Jesteśmy w bliskim kontakcie z klientami, zawsze służymy im pomocą i radą, jak również liczymy na ich uwagi. Oferujemy materiały marketingowe, które pomogą wyróżnić nasze produkty w Państwa firmie. Mamy nadzieję, że szeroka oferta oraz walory smakowe proponowanych produktów spotkają się z Państwa uznaniem, a nasza współpraca będzie układać się owocnie. Nasze wyroby garmażeryjne dostarczamy przez 5 dni w tygodniu, ale możemy dostosować się również do Państwa indywidualnych życzeń. Wspólnie z klientami ustalamy warunki płatności za jedzenie na dowóz i terminy dostaw. Wybierając firmę Agnes, macie Państwo pewność, że otrzymacie dania świeże oraz należycie przechowywane i przewożone – dysponujemy własnym transportem chłodniczym.

Obecnie jesteśmy pod stałą kontrolą Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pruszkowie.

samochody

Zamówienia prosimy składać drogą telefoniczną lub mailem najpóźniej do godziny 18 dnia poprzedzającego dostawę.