Ikona firma

O nas

Firma Agnes, z siedzibą w Pruszkowie pod Warszawą, istnieje na rynku już od ponad 27 lat. Jesteśmy renomowanym producentem różnego typu wyrobów garmażeryjnych. Naszą główną specjalnością jest produkcja pierogów. W ofercie dań firmy Agnes mogą Państwo znaleźć ponad 20 rodzajów pierogów – z tradycyjnym polskim farszem, na słodko lub w nowych, ciekawych smakach.

Produkty gastronomiczne

Oprócz tego oferujemy również bogaty wybór innych wyrobów garmażeryjnych, m.in. gołąbków, krokietów, naleśników, kotletów, pyz oraz wielu innych doskonałych potraw. Wszystkie oferowane przez nas produkty gastronomiczne nie posiadają żadnych konserwantów i są wykonywane ze w 100% świeżych artykułów.

Ponadto staramy się stale wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, dlatego stworzyliśmy ciekawe wegetariańskie dania garmażeryjne  – u nas każdy znajdzie dla siebie coś pysznego i odpowiadającego jego nawykom żywieniowym.

Z naszej oferty korzysta bardzo wiele firm cateringowych, sklepów, restauracji i hoteli. Gwarantujemy i zapewniamy regularny dowóz wszystkich zamówionych produktów w okolice Warszawy.

Nasz zakład jest pod stałą kontrolą Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pruszkowie – wybierając nasze dania, macie Państwo pewność, że zjecie smaczny i zdrowy posiłek przygotowany w najwyższych standardach.

Pyszne pierogi, nadzorowana produkcja, najwyższa jakość

Produkcja naszych wyrobów garmażeryjnych odbywa się pod nadzorem Systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli – HACCP, czego potwierdzeniem jest posiadanie od 11 lipca 2003 r. stosownego certyfikatu.

Produkcja naszych wyrobów oparta jest na wykorzystaniu naturalnych surowców, bez dodatkowych jakichkolwiek środków konserwujących. Do produkcji wykorzystujemy tylko produkty najwyższej jakości, posiadające stosowne atesty.

Termin przydatności do spożycia naszych produktów wynosi:

  • 21 dni dla produktów zapakowanych w atmosferze modyfikowanej
  • 6 dni dla pozostałych wyrobów pod warunkiem przechowywania w temperaturze od +2 do +4 st. C.

Produkty konfekcjonujemy w opakowania dostosowane do potrzeb odbiorców. Nasze wyroby dostarczamy przez 5 dni w tygodniu, ale potrafimy dostosować się do szczególnych wymagań klientów. Stawka VAT na wszystkie produkty wynosi 5%. Dysponujemy własnym, specjalistycznym transportem chłodniczym, a warunki współpracy, płatności i terminy dostaw uzgadniamy indywidualnie z klientem.

Sala bankietowa na wesela i nie tylko

Firma Agnes zajmuje się także organizacją różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Posiadamy bardzo komfortową salę bankietową na wesela, chrzciny, komunie czy firmowe imprezy integracyjne. Przestronne pomieszczenie sprawdza się także jako sala na stypy. Wszystkie ważne dla Państwa chwile będą miały odpowiednią oprawę, a warunki – zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki – sprostają najwyższym wymaganiom.

Nasza sala na wesele w Pruszkowie dostosowana jest do przyjęcia dużej liczby gości, zapewnimy pyszne jedzenie i profesjonalną obsługę. Jeśli od dłuższego czasu przeglądacie Państwo sale weselne w Pruszkowie, zachęcamy do kontaktu z firmą Agnes. Przybliżymy naszą ofertę i przygotujemy rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Garmażerka Warszawa

Od wielu lat zajmujemy się garmażerką w Warszawie. Nasza działalność obejmuje zarówno przygotowywanie gotowych dań, jak i dystrybucję, czyli dostarczanie jedzenia na dowóz. Wszystkie potrawy powstają ze starannie wyselekcjonowanych składników od sprawdzonych dostawców. Nasze produkty są tworzone bez stosowania zbędnych barwników i konserwantów.

Korzystamy tylko ze świeżych produktów, dzięki czemu oferowane wyroby są smaczne i bezpieczne. Nasz bogaty asortyment zawiera dania na każdą okazję, w tym opcje wegetariańskie.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i instytucje, które szukają dobrej garmażerki w Warszawie – restauracje, bary, hotele, przedszkola, szkoły.

Oferujemy również dowóz do domu, wystarczy zadzwonić – tel. 601-612-698 minimum 50zł

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!


Kotlety mieloneJedzenie