Jak zorganizować udaną imprezę firmową?

Dodane przez: Agnes W: Category 1 Na: Komentarz: 0 Trafienie: 128

Impreza firmowa jest wskazana, ponieważ integruje pracowników i pozwala lepiej się poznać. Szczególnie jest ważna dla osób nowo przyjętych do pracy. Dobrze, gdy w spotkaniu uczestniczy kadra zarządzająca. Impreza wymaga jednak dobrej organizacji, żeby była udana.

Jak zorganizować udaną imprezę firmową?

Jeśli impreza firmowa jest organizowana w restauracji, trzeba zarezerwować termin i wybrać menu. Kiedy zakład dysponuje odpowiednią salą, można zamówić catering. Może odbyć się również w plenerze, jeśli tak wolą pracownicy. Sala z Klasą w Pruszkowie specjalizuje się w organizowaniu przyjęć, więc impreza może odbyć się w lokalu. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ uczestnicy przychodzą na umówioną godzinę i wszystko jest przygotowane. Jest możliwość włączenia muzyki i potańczenia na parkiecie. Spotkanie poza zakładem daje pewną swobodę. Restauracja przygotuje smaczne dania, a wybór jest naprawdę imponujący. Jest też coś dla wegetarian, co pozwala zaspokoić podniebienia wszystkich pracowników. Potrawy są smaczne i zdrowe, przygotowywane ze świeżych składników. Gastronomia również dowozi pod wskazany adres zamówione jedzenie.

Dlaczego warto zorganizować imprezę firmową?

Impreza firmowa ma na celu, zintegrowanie załogi.  Chodzi o to, żeby kadra mogła się lepiej poznać, co wpływa na dobrą komunikację. Takie spotkanie zbliża ludzi i rozładowuje napięcie w firmie. Impreza jest przydatna, gdy zespół jest nowy lub dołączają do niego kolejne osoby. Na tego rodzaju spotkaniach panuje luźna atmosfera i uczestnicy czują się swobodnie. To z kolei sprzyja nawiązywaniu, wzajemnych relacji.  Trzeba jednak kontrolować swoje zachowanie i słowa, jakie wypowiadamy, by nie okazało się, że impreza przyniosła odwrotny skutek od zamierzonego. Istotą jest podejmowanie luźnych tematów, niezwiązanych z obecną pracą, o ile nie wywiąże się dyskusja. Powinniśmy powstrzymać się od upajania alkoholem. Chodzi o klimat, dobre samopoczucie i szampański nastrój.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień